533 397 610

Just Leave It Conditioner - odżywka w sprayu 250ml

Vegan 100%
JUST LEAVE IT CONDITIONER - odżywka w sprayu bez spłukiwania. Jest to odżywka rozczesująca włosy i chroniąca ich kolor. Dodaje włosom połysku, wzmacnia i naprawia. Wzbogacona o witaminę B, która nawilża i odżywia włosy, równocześnie dodając im objętości. Just Leave it okiełznuje niesforne włosy i chroni je przed zanieczyszczeniami. Nadaje się do wszystkich rodzajów włosów i daje uczucie „porannego prysznica” poprzez swoje odświeżające właściwości.
Manufacturer: VISION HAIRCARE

Sposób użycia: Rozprowadź obficie na umytych włosach. Just Leave it może być użyte zarówno na włosach mokrych, wilgotnych lub suchych przez swoje rozczesujące i orzeźwiające działanie. Dla optymalnych efektów, po nałożeniu należy włosy rozczesać. Nie spłukiwać.

Unikać kontaktu z oczami, jeżeli dojdzie do kontaktu spłukać obficie wodą, tylko do użytku zewnętrznego. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

PRODUKT w 100% WEGAŃSKI

There are no reviews yet Add your review
Send message

Customers who bought this item also bought

Umbrella 200ml
Vegan 100%
UMBRELLA MOISTURE SEALING SPRAY 200ml – Spray zabezpieczający włosy przed wilgocią. Zwalcza pierzastość i przeciwdziała elektryzowaniu się włosów pozostawiając je miękkie i jedwabiste. Idealny podczas dużej wilgotności powietrza.
back to top