533 397 610

Ostatnio oglądane produkty

Thicker 150ml
Vegan 100%
THICKER - Krem z właściwościami pogrubiającymi włosy Thicker kreuje efekt grubszych i bardziej żywych włosów. Nawilża i odżywia, a średni stopień utrwalenia daje uczucie miękkich i miłych w dotyku włosów. Idealny pod suszarkę, prostownicę i lokówkę. Pozwala na zdefiniowanie fryzury i jej kontrole z efektem dużej objętości. Zapewnia ochronę przed ciepłem.
Just Leave It Conditioner 250ml
Vegan 100%
JUST LEAVE IT CONDITIONER - odżywka w sprayu bez spłukiwania. Jest to odżywka rozczesująca włosy i chroniąca ich kolor. Dodaje włosom połysku, wzmacnia i naprawia. Wzbogacona o witaminę B, która nawilża i odżywia włosy, równocześnie dodając im objętości. Just Leave it okiełznuje niesforne włosy i chroni je przed zanieczyszczeniami. Nadaje się do wszystkich rodzajów włosów i daje uczucie „porannego prysznica” poprzez swoje odświeżające właściwości.
Volume & Color Conditioner 250ml
Vegan 100%
VOLUME & COLOR CONDITIONER - Odżywka nada włosom naturalną objętość. Dzięki kompleksowi protein na bazie roślinnej i olejowi jabłkowemu wzmacnia i chroni włosy, nadając im połysk i jedwabistość.
Moisture & Color Conditioner 250ml
Vegan 100%
MOISTURE & COLOR CONDITIONER - Najlepszym fundamentem, jaki mogą otrzymać twoje włosy, jest zrównoważone nawilżenie. Vision MOISTURE & COLOR CONDITIONER to lekka odżywka chroniąca przed światłem. Zawiera masło Shea, które działa nawilżająco. Witaminę B5 o działaniu antystatycznym i kondycjonującym. Jest to odżywka, która ułatwia układanie włosów i dodaje im objętości.
back to top