32 724 00 04
50% KOD RABATOWY: LOVE
Darmowa dostawa od 200 pln
35% OFFLorem ipsum dolor sit amet...

Stylizacja

Filtry
8
Items
of
24
SILVER WAX 100ml
przełomowy srebrny wosk do natychmiastowej zmiany koloru włosów na srebrne Idealny chłodny odcień w kilka chwil? To już możliwe dzięki DESIGNER's VISION SILVER WAX. Delikatnie utrwali, nada niesamowitego połysku i przede wszystkim sprawi, że Twoje włosy momentalnie zmienią swój odcień. Efekt utrzymuje się tymczasowo do umycia włosów.
Refreshing Foam 200ml
pianka odświeżająca włosy i nadająca tekstury Rewelacyjna „Sucha pianka” - odświeża włosy bez konieczności ich mycia. Dodaje objętości, bez pozostawiania zanieczyszczeń. Włosy wyglądają na umyte i lekkie.
Heat Protection 200ml
Termoochrona w sprayu Heat Protection jest to spray który chroni włosy przed niekorzystnym działaniem temperatury, który dodatkowo nabłyszcza i odżywia włosy. Zawiera witaminę B, która regeneruje włosy, dodaje im siły i blasku. Nadaje się do każdego rodzaju włosów.
Obrazek Volume Spray 300ml
Spray dodający objętości Niewidoczny lakier na mokre włosy budujący dużą objętość i teksturę. VISION HAIRCARE Volume Spray nada Twoim włosom uczucia luksusu i blasku.
Thicker 150ml
-26% Vegan 100%
200,00 zł
148,00 zł
Krem z właściwościami pogrubiającymi włosy Thicker kreuje efekt grubszych i bardziej żywych włosów. Nawilża i odżywia włosy, a średni stopień utrwalenia daje uczucie miękkich i miłych w dotyku włosów. Idealna pod suszarkę, prostownicę i lokówkę. Pozwala na zdefiniowanie fryzury, jej kontrole i dodanie objętości. Zapewnia ochronę przed ciepłem.
Fiber Wax 100ml
0,00 zł
Mocna włóknista pasta. Specjalna pasta włóknista dla ekstremalnych stylizacji. Łatwa do zaaplikowanie i łatwa do umycia!
Root Lifter 200ml
Vegan 100%
256,00 zł
Pianka odbijająca od nasady. Płynna pianka idealna dla każdego rodzaju włosów, aby nadać im objętości od nasady aż po końce. Redukuje efekt kędzierzawych włosów.
 SALT WATER CREAM 100ml
-25% Vegan 100%
200,00 zł
150,00 zł
Krem dodający struktury i objętości Salt Water Cream jest to krem dodający objętości i idealnej tekstury, pozwalający łatwo ułożyć włosy.
back to top