533 397 610
 

Spray dodający objętości 300ml

Vegan 100%
VOLUME SPRAY - Spray dodający objętości Niewidoczny lakier na mokre włosy dający dużą objętość i teksturę. VISION HAIRCARE Volume Spray nada Twoim włosom uczucia luksusu i blasku.
Manufacturer: VISION HAIRCARE

Sposób użycia: Wstrząśnij dobrze przed użyciem. Najlepszy efekt uzyskasz susząc nałożony na wilgotne włosy produkt suszarką. Możesz nałożyć na suche włosy, ale również użyj suszarki. Nanieś tam gdzie chcesz zbudować objętość, a tam gdzie chcesz mieć jej jak najwięcej zwiększ ilość produktu. Unikać kontaktu z oczami, jeżeli dojdzie do kontaktu spłukać obficie wodą, tylko do użytku zewnętrznego. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

PRODUKT w 100% WEGAŃSKI

There are no reviews yet Add your review
Send message

Customers who bought this item also bought

Shine Spray 200 ml
Vegan 100%
SHINE SPRAY - Lekki nabłyszczacz, który nie obciąża włosów - Jest łatwy w użyciu ponieważ aplikator rozprowadza produkt równomiernie. Produkt nadaje włosom rozjaśnianym i farbowanym duży połysk
Volume & Color Shampoo 1000ml
Vegan 100%
VOLUME & COLOR SHAMPOO - Szampon zwiększający objętość i chroniący kolor z uwodnionym białkiem pszenicy, które sprawia, że ​​włosy są bardziej sprężyste i pełniejsze. Chroni włosy przed ścieraniem, promieniowaniem UV i wolnymi rodnikami. Nie zawiera silikonu, parabenów i SLS.
back to top