533 397 610
 

Stylizacja

Filtry
12
Items
of
22
Styling Mousse 250ml
Vegan 100%
STYLING MOUSSE - Pianka stylizacyjna dodaje tekstury i utrwalenia. Możesz użyć na każdej długości włosów. Dodaje perfekcyjnej objętości i trwałości. W przypadku włosów grubych nałóż większą ilość produktu.
Smooth Creaminal 150ml
Vegan 100%
SMOOTH CREAMINAL - Wygładzający krem bez spłukiwania Dopalacz witaminowy! Krem bez spłukiwania rekonstruujący i nawilżający włosy. Dodaje tekstury i blasku, redukuje kędzierzawość i scala rozdwajające się końcówki. Zawiera naturalny, botaniczny i długo utrzymujący się jedwab, pszenicę, proteiny keratyny oraz witaminę B5
Styling Powder 35ml
Vegan 100%
STYLING POWDER - Puder dodający objętości - z pompką Suchy puder dodający objętości nie zawierający parabenów. Pozwala wykreować najbardziej szalone fryzury z maksymalną objętością.
Silver Dry Shampoo 200ml
Vegan 100%
SILVER DRY SHAMPOO - Srebrny suchy szampon - pożegnaj się z niepożądanymi żółtymi refleksami na włosach blond. Wypełniony srebrnymi pigmentami redukuje żółte odcienie, odświeża i reaktywuje fryzurę bez konieczności mycia włosów.
Suchy szampon do włosów brąz 200ml
Vegan 100%
BROWN DRY SHAMPOO - Brązowy suchy szampon, który odświeża i reaktywuje fryzurę na ciemnych włosach bez konieczności ich mycia. Idealny do wykreowania suchego, matowego efektu stylizacji z objętością.
Spray And Clean Dry Shampoo 200 ml
Vegan 100%
DRY SHAMPOO SPRAY AND CLEAN - Suchy szampon, który odświeża i reaktywuje fryzurę bez konieczności mycia włosów. Idealny do wykreowania suchego, matowego efektu stylizacji z objętością.
Rock Hard Wax 100ml
Vegan 100%
ROCK HARD WAX - działa na wszystkie rodzaje włosów. Zapewnia maksymalne utrwalenie i trwałość, idealny dla tych, którzy chcą mieć pewność, że ich włosy pozostaną na swoim miejscu. Niewielka ilość wosku może pomóc aby uzyskać optymalny efekt.
Shine Spray 200 ml
Vegan 100%
SHINE SPRAY - Lekki nabłyszczacz, który nie obciąża włosów - Jest łatwy w użyciu ponieważ aplikator rozprowadza produkt równomiernie. Produkt nadaje włosom rozjaśnianym i farbowanym duży połysk
Umbrella 200ml
Vegan 100%
UMBRELLA MOISTURE SEALING SPRAY 200ml – Spray zabezpieczający włosy przed wilgocią. Zwalcza pierzastość i przeciwdziała elektryzowaniu się włosów pozostawiając je miękkie i jedwabiste. Idealny podczas dużej wilgotności powietrza.
Styling Cream 100ml
Vegan 100%
STYLING CREAM - Krem utrzymujący włosy na miejscu. Idealny do stylizacji z miękkim wykończeniem. Łatwy do nałożenia i łatwy do spłukania.
back to top